info [@] aastaa.com 09112206409

خرید ویلا فوق لوکس در محمودآباد

  •  تصویر شماره 1 - شناسه ملک : 234
360,000,000 تومان
شناسه ملک در سایت 234
نوع ملک ویلا - دوبلکس جنگلي
نوع معامله فروش
متراژ زمین 290 متر مربع
زیربنا 220 متر مربع
تعداد طبقات ----
شماره طبقه ----
سن بنا نوساز سال
تعداد اتاق خواب 3
نوع سند تک برگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی برای بازدید از ملک مورد نظر خود ، شناسه ملک را یادداشت نموده و با شماره های 09112206409 و یا 09112002371 تماس حاصل نمایید

خرید ویلا فوق لوکس در محمودآباد

فروش ویلا شهرکی لوکس در محمودآباد شمال مازندران

فروش ویلا بسیار زیبا و لوکس در محمودآباد ، شهرکی با نگهبانی 24 ساعته همراه با تمامی مدارک سند، پروانه، پایان کار، و همچنین آب و برق و گاز نیز نصب می باشد. ساخت این ویلا با مترال و مصالح درجه انجام شده است. کابینت این ویلا ام دی اف ترک بوده و دارای سرامیک درجه یک در کف سالن بالا و پایین می باشد. بنای زیبای دوبلکس این ویلا با نمای رومی همراه با یک تراس بسیار بزرگ که با نشستن روی این تراس بزرگ و دیدن چشم انداز بی نظیر این منطقه رویای شما از داشتن یک ویلای بسیار اکازیون در شمال محقق می شود.

این ویلا دارای یک وان جکوزی نسبتاً بزرگ و همچنین میز بیلیارد نیز می باشد. این ویلا دارای 3 اتاق خواب که 2 اتاق آن مستر با حمام و دستشویی بسیار زیبا می باشد، اتاق ها دارای کمد دیواری و دو شومینه در دو طبقه دوبلکس این ویلا قرار دارد.حیاط سازی بسیار کم نظیر این ویلا نیز نظر هر خریداری را به خود جلب می کند. 

عزیزانی که بدنیال خرید ویلا در منطقه ای دنج از شمال و ساخت بسیار لوکس هستند این ویلا را شرکت فنی مهندسی آستا به شما پیشنهاد می کند.

خرید ویلا لوکس| فروش ویلا لوکس در محمودآباد| خرید ویلا در محمودآباد